fujky :)-historky

25. dubna 2008 v 17:14
Jeden mladík z Texasu přišel poté, co byl poraněn do hlavy nastřelovací puškou, do nemocnice, kde si stěžoval na silné bolesti hlavy. Když ho doktoři vyšetřili rentgenem, zjistili, že mu v mozku uvízl osmicentrimentrový hřebík a pronikl tam takovou silou, že lebkou prorazila dokonce i hlavička hřebíku. Kupodivu, poté co lékaři provedli osmihodinovou operaci, aby hřebík odstranili, přežil. Jedinými přetrvávajícími následky této nehody bylo, že měl problémy pamatovat si věci a už nikdy se mu nelíbil americký fotbal.

Jedna pracovnice na mléčné farmě v Austrálii měla právě ve chlévě plné ruce práce, když se jí vlasy zachytily ve strojia ten jí utrhl jedno ucho a kůži na obličeji. Zdravotníci vytáhli kůži ze stroje a pospíšili s ní do nemocnice, kde žena podstoupila pětadvacetihodinovou operaci, která si vyžádala několik chirurgů a třináct litrů krve. Přežila a kromě několika jizev vypadala skoro stejně jako předtím.

Jeden muž zemřel poté, co si ukousl suchou kůžičku na vlastní noze a zadusil se jí.

Když se na rušné yorkshireské silnici převrátil nákladní vůz vezoucí prasečí střeva a kusy rozporcovaných prasat cestou do místní továrny, byl povolán místní hasičský sbor, aby ten nepořádek vyčistil. Na odklízení větších kusů se použila stříkačka, ale zbytky museli nešťastní požárníci nabírat lopatou a naházet do pytlů na odpadky.

Když se záchranáři dostali na místo nehody jednoho parního vlaku, našli strojvůdce, který lokomotivu řídil, ležet odhozeného kus od vlaku. Nezemřel však v důsledku pádu, ale kvůli páře z kotle. Náraz způsobi, že silně natlakovaný kotel vybuchl, čímž se uvolnila všechna pára, strojvůdce opařila a zabila. Pára ho dokonce připravila o všechny vlasy na hlavě a ochlupení na horní části těla.

Jedna Ruska spadla do jímky (nádrže plné vřícího bahna a vody, které se tvoří pod silnicemi a budovami), když byla na nákupech ve vesnici, a i přes pokusy kolemjdoucích ji vytáhnout se uvařila v bahně.

Když Hun Attila slavil svou svatební noc, přehnal to s alkoholem, omdlel, začal krváce z nosu a udusil se vlastní krví.

Je zaznamenána řada případů, kdy proud vzduchu na toaletě v letadle vysál lidem střeva z těla. Víte ale, že odsávací otvory v plaveckých bazénech jsou stejně nebezpečné? Některé bazény mají jen jeden otvor, kterým odchází voda kvůli cirkulaci, a tyto otvory mají mimořádně silnou sací sílu a mohou vám vytáhnout střeva z těla. Jedna žena takovouto nehodu přežila, i když ztratila téměř dva metry těchto životně důležitých orgánů.

Jistá žena s mimořádnou nadváhou byla převezena do nemocnice, když si stěžovala na bolesti břicha. Přičina těchto bolestí byla původně diagnostikována jako absces, ale další vyšetření ukázala, že tento absces byl ve skutečnosti způsoben jejím dálkovým ovladačem, který se ztratil v mohutných záhybech jejího těla, když si na něj sedla.

Navzdory početným konzultacím se lékařům nepodařilo diagnostikovat překážku ve střevech jednoho malého chlapce. Když jedenáctiletý hoch nakonec po bolestivé nemoci zemřel, vážil pouze jednadvacet kilo. Pitva odhalila, že deset kilo z toho tvořili fekálie, které se mu nahromadili ve střevech.

Jedna žena, která zhubla po operaci, při níž jí zasvorkovali žaludek, ze 127 kilo na pouhých 63 kilo. Měla opravdu radost ze svého nového vzhledu. Trochu jí dělala starosti tvrdá bulka, která jí vyrůstala z pupíku. Doktor bulku odstranil a prozkoumal, a zjistil, že ji tvořili stlačené nečistoty pupku, kterých si nevšimla, dokud měla břicho tak objemné.

Jistý muž šel dva týdnu po svém návratu z návštěvy Peru k lékaři a stěžoval si na silnou bolest v pravém uchu a na neustálou nevolnost a zvláštní zvuky, které jako by mu vycházely zevnitř hlavy. Při chirurgickém zákroku se zjistilo, že nějaký pavouk, který se mu musel vplížit do ucha při jeho výletu, se mu prokousal ušním bubínkem, působil bolest a usídlil se mu v hlavě, což bylo příčinou těch zvuků. Chirurgové našli i pár pavoučík vajíček.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama